Çabuk Zayıflatan Diyet (600 kalorilik) 1. Gün

2 yıl önce
655 kez görüntülendi

Çabuk Zayıflatan Diyet (600 kalorilik) 1. Gün

Zayıflamaya karar verdiniz ancak fazla vaktiniz mi yok. Bu durumda tek yapacağınız şey düşük kalorili bir diyetle birlikte sıkı bir spordur. İşte bu amacınıza uygun bir diyetle karşınızdayız. Sözü edilen çabuk zayıflatan diyetin 600 kalori gibi çok düşük bir kaloride olması gözünüzü korkutmasın. Bu diyeti yaparken asla aç kalmayacaksınız. Doyurucu besinlerle ve sık sık yiyerek hem çok az kalori alıp kilolarınızdan kurtulacak hem de bu kiloları asla geri almayacaksınız. Sitemizde gün gün takip ederek diyetimizle kısa sürede kilo verebilirsiniz.

Diyetle İlgili Talimatlar

1. Diyet esnasında bol bol sıvı tüketilmeli ve süt, çay, kahve gibi sıvılar kesinlikle çekersiz içilmelidir.

2. Diyet en çok iki kez uygulanmalıdır.

3. Diyet iki kez uygulanacağı zamanlarda arada bir haftalık bir ara dönem bırakılmalı ve bu dönemde normal beslenilmelidir.

4. Diyet 10 günlük bir diyettir. Her gün sizlerle günlük olarak listeyi paylaşacağız bizi takip etmeye devam edin.

1. Gün Diyet Listesi

Diyetin ilk gününün çok doğru seçilmesi diyetin akıbeti açısından oldukça önemlidir. İlk gün olduğu için birçok zor an yaşayacağınızı düşünerek buna tahammül edeceğiniz bir günü diyete başlangıç tarihi olarak belirlemelisiniz. Sözü edilen zor anlara gün geçtikçe alışıp, özellikle de diyetin sonuçlarını görünce çok daha fazla motive olacaksınız.

Kahvaltı: Bir dilim kızarmış diyet ekmek, 1 fincan şekersiz çay, 1 adet mevsim meyvesi

Öğle yemeği: 1 porsiyon haşlanmış ya da ızgarada pişirilmiş et, 1 adet domates, 1 fincan şekersiz çay ya da kahve

Akşam Yemeği: 1 dilim kızarmış diyet ekmek, 1 porsiyon meyve, 1 porsiyon yeşil ve zeytinyağlı salata, 1 fincan şeker ilavesiz çay ya da kahve

 

Bir önceki yazımız olan Yükselen Başak Burcunun Özellikleri başlıklı makalemizde yükselen başak burcu, yükselen başaklar ve Yükselen burç hakkında bilgiler verilmektedir.

Çabuk Zayıflatan Diyet (600 kalorilik) 1. Gün Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık