Fulya İlkmen 2014-15 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

5 yıl önce
1.743 kez görüntülendi

Fulya İlkmen 2014-15 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Fulya İlkmen 2014-15 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Sonbahar-kış sezonunun gelmesiyle birlikte moda tasarımcılarının tasarlayıp firmaların piyasaya sunduğu parçalara ilgi bir hayli arttı. Gerek moda haberleri veren çevreler gerekse de gardrobunu yenilemek isteyen bayanlar sezonun stil önerilerini ve trendleri yakından takip eder oldu. Sözü edilen çok takip altına alınan tasarımcılardan birisi de genç tasarımcı Fulya İlkmen. Fulya İlkmen 2014-15 sonbahar-kış koleksiyonu İstanbullu kadının yaşam tarzını yansıtıyor. İlkmen’in koleksiyonunda yer verdiği en önemli nokta ise abartı olmayacak şekilde kullanılmış canlı renkler. Bu renkler metropollerde iş temposu ve sonbaharın verdiği durgunluğu içinde yaşayan bayanların dinamikliğini ve şıklığını sağlayacak nitelikte.

Koleksiyonun Tonları

Koleksiyonda klasik sonbahar renkleri olarak adlandırılan gri, mürdüm ve siyah gibi sade renklerle fuşya gibi dinamik renkler kombinlenerek canlılık getirilmiş. Bu nedenle bu sezonda bayanlar kendilerini oldukça dinamik hissedeceğe benziyor.

Desenler

Koleksiyonda oldukça zıt birbirinden farklı desenler kullanılarak şık bir dinamizm ve kontrast yaratılmış. Bunun dışında en çok öne çıkarılmak istenen desen ise print desenler.

 

Bir önceki yazımız olan Kıyafetinizin Rengine Göre Parfüm Seçin! başlıklı makalemizde kıyafet rengine göre koku seç, kıyafet rengine göre parfüm seçimi ve renk koku kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık