Astrolojik Moda ve Burçlara Göre Stil Önerileri

4 yıl önce
Astrolojik Moda ve Burçlara Göre Stil Önerileri için yorumlar kapalı
1.175 kez görüntülendi

Astrolojik Moda ve Burçlara Göre Stil Önerileri

Astrolojinin insanların günlük hayatlarını belirleyici bir şekilde görev yapmasından bu yana birçok kavram da benimsenir olmuştur. Özellikle bayanların oldukça dikkat ettikleri astrolojik moda da bu tarz bir olgudur. Astrolojik moda şeklinde tabir edilen kavram kısaca burçlara göre moda yaratılması olarak tanımlansa da, daha çok kıyafet modası için kullanılması nedeniyle bizim derlediğimiz bu yazıda da burçlara göre stil önerileri şeklinde okuyucularımıza sunulmuştur. Sözü edilen yaklaşım moda denilince akla kıyafet modasının gelmesi nedeniyle çok da yanlış bir betimleme olmayacaktır. Peki, hangi burç kadınlar hangi kombinleri yapmalı, neleri giymeli, hangi modellerden sakınmalı?

astrolojik-moda-ve-burclara-gore-stil-onerileri

astrolojik-moda-ve-burclara-gore-stil-onerileri

Öncelikle astrolojinin insan psikolojisi ve karakteri üzerindeki etkileri kabul edilmiş bir gerçek olduğundan burçların stilinizi belirlediği gerçeği çok da marjinal bir fikir değildir. Tek tek burçlara ve bu burçların karakterlerine göre stil önerilerini sadece siz ‘Kadınlar Arasında’ okuyucuları için sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Koç Burcu: Koç burcu kadını denildiğinde hemen akıllara kendine güveni fazla olan kadınlar gelmektedir. Bu nedenle koç burcu kadınları vücudlarını saran ve cürretkar kıyafetleri kolayca kullanabilir. Sözü edilen kıyafetler içinde kendilerini rahat hissedecekleri gibi şıklığı da ancak bu yolla yakalayacaklardır.

Boğa Burcu: Güzelliklerine düşkün olan boğa kadınları kendilerini stilleriyle ifade etmek istiyorlarsa karakterlerine uyacak bol renkli aksesuarları tercih etmeliler.

İkizler Burcu: En çok dağınıklıklarıyla ün yapmış olan ikizler kadınlarının kendini yansıtabileceği ve kendini rahat hissedebileceği kıyafetler bol ve dökümlü kıyafetlerdir.

Yengeç Burcu: En hassas ve en romantik kadınların yer aldığı yengeç burcu için şıklığın ve zerafetin ön planda olduğu her türlü kıyafet uygun olacaktır.

Aslan Burcu: Modayı takip etmekten haz duyan aslan burcu kadını için sezonun modası neyse en uygun stil de onun için o olacaktır.

Başak Burcu: Titizliğe oldukça önem veren başak kadınları için huzur veren mavi ve tonları en iyi seçim olacaktır.

burclara-gore-stil-onerileri

Terazi Burcu: Klasik giyim denilince akıllara gelen Terazi kadını için en uygun giyim tarzı klasik parçalar olacaktır. Örneğin döpiyesler önerilebilir.

Akrep Burcu: Akrep kadını için doğal görünmek oldukça önemlidir. Ancak, elbise giymeyi de sevmektedirler. Doğal görünümlü günlük elbiseler akrepler için en iyi öneri olacaktır.

Yay Burcu: Renkli bir kişiliğe sahip olan yay kadınlarını ancak renkli kıyafetler yansıtacağı için önerimiz tek renk yerine çok renkli kıyafetler giymeleri…

Oğlak Burcu: Oldukça zevkli olan oğlak kadınları ne giyse kendilerinse yakıştırmaktadır. Onlara tek önerimiz aksesuarlarla kıyafetlerini zenginleştirmeleri.

Kova Burcu: Kova kadınlarının kişiliğine uygun tarz modern ve klasik kıyafetlerdir.

Balık Burcu: Balık kadınları duygusal olduklarından daha çok nostaljik kıyafetlerden hoşlanmaktadırlar. Vintage ve Retro modasını takip etmelerini öneriyoruz.

Bir önceki yazımız olan Ev Dekorasyonunda Saklama Çözümleri başlıklı makalemizde ev dekorasyonunda saklama çözümleri, Evde dekoratif saklama önerileri ve evde düzen önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık