Kış Gelinlerine Özel Stil Önerileri

4 yıl önce
Kış Gelinlerine Özel Stil Önerileri için yorumlar kapalı
945 kez görüntülendi

Kış Gelinlerine Özel Stil Önerileri

Kasımda aşkın başka olduğunu hepimiz biliriz lakin ; aşkın ekimi veya kasımı olmaz. Aşk her mevsimde, her ayda güzeldir. Her ne kadar bahar gelini olmanın hepimize hoş gelen bir tarafı olsa dahi kış gelini olmanında ayrı bir tadı vardır. Kış gelini olmak mükemmeliyetten ödün vermek değildir. Kış olması gelinlerimizin güzelliğini etkileyecek son unsurdur. Kış renklerini düğün konseptlerimizde yansıtabilir, saçlarımızda kışa yönelik aksesuarlar kullanabiliriz. Kış düğünü olmasına rağmen sevgimizle ve özenimizle ortamı sıcacık yapabiliriz.

kis-gelinlerine-ozel-stil-onerileri

kis-gelinlerine-ozel-stil-onerileri

Gerekse davetiyelerde, davetli maşalarında, mekan dekorasyonlarında, hediyelerde, gelin çiçekleri ve gelin başlarında kış mevsimine özel bir çok sembol mükemmel derece de şık ve göz alıcı olabilir.

Kışın rengi beyazdır. Gelinliklerimiz için kullanılan bir benzetme vardır kışla ilgili : Kar beyaz gelinlik. Gelinlerimizin karla bütünleşip harikulade görüneceğinden hiç şüphemiz yok.

Kar manzarası paha biçilemezdir. Hepimiz illaki yağan, her tanesi bambaşka birer güzellikte olan karların altında fotoğraf çekilmişizdir. Gelinlerimizin bir avantajı da aşklarını karın güzelliği ile beraber bir fotoğraf karesine yansıtmak olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Ajda Pekkan Davanın Galibi Oldu başlıklı makalemizde ajda pekkan bülent ersoy hakaret davası, ajda pekkan davayı kazandı ve bülent ersoy ajda pekkana hakaret etti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık