Çabuk Zayıflatan Diyet (600 kalorilik) 3. Gün

5 yıl önce
1.490 kez görüntülendi

Çabuk Zayıflatan Diyet (600 kalorilik) 3. Gün

Çabuk Zayıflatan Diyet (600 kalorilik) 3. Gün

Yaptığımız diyette iki günü atlattık ve çabuk zayıflatan diyet 2. gününü geride bırakmanın ardından bugün çabuk zayıflatan diyet 3. günündeyiz. Hala diyete alışma sürecinde olduğunuz için sinirlilik ve bitkinlik halinde olmanız çok normal. Ancak sabretmelisiniz çünkü alışma sürecinin son günlerindesiniz. Bugün de sabrederek 600 kalorilik diyeti uygulamalı sizlere verdiğimiz egzersiz önerilerini de mutlaka yapmalısınız.

600-kalorilik-diyet-listesi1

3. Gün Diyet Listesi

Kahvaltı:  1 adet mevsim meyvesi, 1 dilim kızartılmış diyet ekmeği, isteğe göre 1 fincan şeker ilavesiz çay ya da kahve

Öğle Yemeği: Haşlanarak ya da ızgarada pişirilerek hazırlanmış balık, 1 adet mevsim meyvesi, 1 fincan isteğe göre çay ya da kahve

Akşam Yemeği: 1 adet domates, 1 porsiyon yağsız ve etsiz kereviz yemeği, 1 fincan isteğe göre kahve ya da çay

Egzersiz Önerileri

Dün verdiğimiz sabah sporlarının bugün süresini arttırmanın zamanı geldi. Örneğin dün sabah kalkınca yarım saat yürüyüş yaptıysanız onu diyetin 3. gününde 45 dk ya da 1 saate çıkarmalısınız. Ayrıca bunun yanında mekik, şınav gibi egzersiz hareketlerinden de az da olsa yapmalısınız ki, yavaş yavaş sıkılaşmaya başlayasınız. Bugün egzersiz hareketlerinden 5 ya da yapabiliyorsanız 10 kez yapmanız yeterli. Yorulduğunuzda ara verip dinlenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yükselen Başak Burcunun Özellikleri başlıklı makalemizde yükselen başak burcu, yükselen başaklar ve Yükselen burç hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık