Güzel Köylü 6. Bölüm 30 Temmuz Çarşamba

2 yıl önce
1.326 kez görüntülendi

Güzel Köylü 6. Bölüm 30 Temmuz Çarşamba

Star TV ekranlarında seyirciyle buluştuğu günden itibaren izleyici tarafından çok beğenilerek izlenen Güzel Köylü dizisi bu akşam (30 Temmuz Çarşamba) 6. bölümüyle karşınızda olacak. 21.00’da Star TV’de yayınlanacak Güzel Köylü 6. Bölüm’ün ana temasını Gül ve Cemal’in tekrar bir araya gelmesi oluşturuyor. Peki, 6. bölümde neler olacak? İzleyiciyi neler bekliyor? Dizi özetini ve fragmanını sizlerle paylaşıyoruz. Güzel Köylü 6. bölüm full izle, Güzel Köylü 6. bölüm hd izle, Güzel Köylü 6. bölüm tek part izle, Güzel Köylü 6. bölüm, Güzel Köylü 6. Bölüm 30 Temmuz Çarşamba

guzel-koylu-6.-bolum

Gül’ü oldukça etkileyen bir olay olan Cemal’in Kaan ile bilek güreşi yaparken bayılarak yenilmesi karşısında Gül bunun Kaan’ın bir komplosu olduğunu düşünmektedir. Bu nedenle Gül sürekli Kaan’ı suçlasa da yanılmaktadır. Çünkü Cemal, Kamuran ve ablasının bir oyununa kurban giderek bayılmıştır.

Diğer yandan Gül Cemal’e haksızlık ettiğinin farkına vararak onunla tekrar birlikte çalışmaya başlar. Birlikte çalışmaları büyük bir başarıya neden olarak süt verimini oldukça fazlalaştırır. Bu olay köyde kıskançlıklara neden olur. Köylü ne kadar kıskanırsa kıskanır Cemal ile Gül için bu durum mutluluk vericidir ve mutluluklarını paylaşan çiftin iyice yakınlaşmalarına neden olur. Ancak bunu çekemeyenler çoktur. Özellikle de Kaan durum karşısında gardını alarak Cemal ve Gül çiftini elinden geldiğince yalnız bırakmaz.

Güzel Köylü 6. Bölüm Fragmanı İzle

 

Bir önceki yazımız olan Kıvırcık Saçlar İçin Saç Bakım Önerileri başlıklı makalemizde 2014 kıvırcık saç modelleri, bakım ürümleri ve kıvırcık saça şekil vermek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

  1. babasınınoğlu diyor ki:

    Çok güzel bir dizi her gün her akşam izleriz izlerken de çok güleriz tanıdıklarımıza bu diziyi severek öneririz bu diziyi izleyen de zaten çok kişi vardır akrdeşim bu dizideki komik sahneleri bana söylüyo 🙂 iki debir tekrerlıyo çoktatlı bit kardeşim var ve daha küçük olduğu halde bu diziyi izliyor 😀


Yukarı Çık