Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12. Bölüm İzle 24 Kasım

4 yıl önce
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12. Bölüm İzle 24 Kasım için yorumlar kapalı
1.279 kez görüntülendi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12. bölüm izle 24 kasım olarak ekranlara Salı akşamı saat 20.00’da gelecek olan dizi yine nefes kesecek. İzleyiciyi ekrana kilitleyecek olan yeni bölümde gelişmelerin birbiri ardını izlemesi ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bir kez daha reyting dengelerini sarsması bekleniyor. Dizi özeti ve fragmanına geçmeden önce dizi hakkında genel bilgi vermek gerekirse, küçük yaşta mafyaya girmek zorunda kalan Hızır’ın ailesi ve devlet arasındaki zaman zaman zor zaman zaman da karışık hikayesi konu alınıyor. Devlet ve mafya hesaplaşmalarının yanında bir Karadeniz ailesinin gündelik yaşamı, mizahi durumu ve Hızır’ın iki kadın arasında geçen özel hayatı da diziye eğlence katıyor.

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-12-bolum-izle-24-kasim

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-12-bolum-izle-24-kasim

12. Bölüm Dizi Özeti:

Diziyi takip edenlerin bildiği üzere Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 11. bölüm izle 17 kasım tarihli son bölümde Meryem ve Nazlı hesaplaşmış, bunun sonucunda da araçlarıyla bir kaza yaşamıştı. Yeni bölümde kazadan sonra kendine gelen Nazlı, Meryem’in cevapsız bedeninden korkarak yaşayıp yaşamadığını öğrenmek için ona seslenir. Meryem’in hayatta olup olmadığından emin olamazken düşünmesi gereken bir diğer konuda bebeğinin durumudur. Meryem ve Nazlı’yı yeni bölümde neler bekliyor merak ediyorsanız, diziyi izlemenizi öneriyoruz.

Bir önceki yazımız olan Saç Yağlanmasında Etkili Ev Yapımı Kürler başlıklı makalemizde saç yağlanması, saç yağlanması için bitkisel reçeteler ve saç yağlanması için kürler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık