İşte Benim Stilim All Star 2 Ekim Eleme Gecesi Neler Yaşandı?

4 yıl önce
İşte Benim Stilim All Star 2 Ekim Eleme Gecesi Neler Yaşandı? için yorumlar kapalı
1.285 kez görüntülendi

İşte Benim Stilim All Star 2 Ekim Eleme Gecesi Neler Yaşandı?

Bayanların beğenerek ve heyecanla ilgiyle takip ettiği moda ve stil yarışması İşte Benim Stilim All Star 2 ekim eleme gecesi izle olarak dün gece TV 8 ekranlarındaydı. Yapılan eleme gecesinde İşte Benim Stilim All Star 2 ekim eleme gecesi kim elendi? ve İşte Benim Stilim All Star 2 ekim eleme gecesi ödülü kim aldı? gibi sorular cevap bulurken yarışmaya şarkıların güçlü sesi Linet eşlik etti. Linet’in seslendirdiği şarkılarla seyirciler keyifli anlar yaşadı.

iste-benim-stilim-all-star-2-ekim-eleme-gecesi-tek-parca-izle

5. haftada üzgün surat rozeti alarak eleme potasına giren Emel Özkızıltaş, Özden Cerrahoğlu, Didem Akın, Ezgi Ünal ve Nihal Candan isimli yarışmacılardan ikisi juri tarafından cuma şıklığında kurtarıldı. Eleme potasında kalan Nihal Candan, Didem Akın ve Emel Özkızıltaş eleme gecesine riskli grup içinde girdi. Ardından Öykü Serter yarışmacılara iki turda kim gitsin sorusunu yöneltti. Bu sorunun cevabına yarışmacılar Didem ve Emel cevabını verince, otomatik olarak Nihal eleme anından kurtulmuş oldu. Nihal diğer yarışmacıların arasına günün konseptinde 10 bin liralık ödül için yarışmaya dönerken, eleme anı yaşayacak Emel ve Didem ise 2 saatlik sürede en iyi kombinlerini hazırlayarak elenmekten kurtulmak üzere kulise döndü.

Yarışmanın ilk yarısında eleme anı yaşayacak isimler belirlendikten sonra ikinci aşama günün konsepti olan Avangard temasında yarışmacıların hazırladıkları kombinlerini podyumda göstermeleriyle devam etti. Performansların ardından juriden alınan toplam puanlar değerlendirildiğinde tam 40 puanı alan 3 yarışmacı içinden juri tarafından seçilen Gülşah Yılmaz 10 bin liralık ödülün sahibi olurken, yine jurinin kararıyla yarışmaya veda eden isim Didem Akın oldu. Eleme gecesinde yaşananları tüm ayrıntılarıyla aşağıda yayınlayacağımız videodan tek parça olarak izleyebilirsiniz.

İşte Benim Stilim All Star 2 Ekim Eleme Gecesi Tek Parça İzle

İşte Benim Stilim All Star Eleme Geçmişi

İlk Haftanın Elenen İsmi: Maria Surina

İkinci Haftanın Elenen İsmi: Gizem Güler

Üçüncü Haftanın Elenen İsmi: Tuğçe Ergişi

Dördüncü Haftanın Elenen İsmi: Bayram ödül haftası olmasından dolayı eleme yapılmadı

Beşinci Haftanın Elenen İsmi: Didem Akın

Bu isimler dışında kendi isteğiyle yarışmadan ayrılan isim Nazlı Kayaaslan

İşte Benim Stilim All Star Ödül Geçmişi

İlk hafta 10 bin lira ödülünü alan: Çiğdem Çelik

İkinci hafta 10 bin lira ödülünü alan: Nazlı Kayaaslan

Üçüncü hafta 10 bin lira ödülünü alan: Emel Özkızıltaş

Dördüncü hafta araba ödülünü alan: Ayşegül Doğan

Beşinci hafta 10 bin lira ödülünü alan: Gülşah Yılmaz

Yeni Haftada Yarışmaya Devam Edecek İşte Benim Stilim All Star Yarışmacıları

Aycan-Nurcan Şencan: İlk sezon yarışmacılarından ve ilk sezonda birinci olan Aycan-Nurcan adındaki ikizler All Star’da bazen iyi bazen de kötü stil sergileyerek inişli çıkışlı bir durumda yer alıyor. Ancak ilk sezondaki gibi sessizliklerini koruyorlar. İlk haftalarda fazla başarı gösteremeyen ikizler bayram haftasında biraz yükselişe geçmeye başlamış olup şimdilerde de bu yükselişi sürdürmektedir.

Ayşegül Doğan: Yine ilk sezonun sivri dilli ve diğer yarışmacılarla olan tartışmalarıyla ünlü yarışmacısı Ayşegül, All Star’da da sivri dilli olmaya devam ediyor. Polemiklerin bir numaralı ismi haline gelen Ayşegül için jurinin yorumu ise stil konusunda inanılmaz değiştin ama dil konusunda da çığır açtın şeklinde.

Ayşenur Balcı: Marjinal stiliyle ün kazanan birinci sezon yarışmacısı orta seviye bir başarı sergiliyor. Stil konusunda üstün bir başarı kazanamayınca yarışmacının diğer yarışmacılara karşı saldırgan hali de zaman zaman gözlenmiştir.

Çiğdem Çelik: İkinci sezona sonradan ikinci yarıda katılan Çiğdem, stil konusunda başarı sergileyerek ikinci sezonda büyük finale kadar gelmiş ancak birinci olamamıştı. Çiğdem All Star’da da aynı başarıyı arttırarak devam ettirmektedir.

Emel Özkızıltaş: İkinci sezonun birincisi olan Emel All Star’da hiç başarılı olamayan yarışmacılardan. Emel hafta içinde iyi performans göstermediği için sık sık eleme potasına giriyor ve eleme gecesinde de elenmekten son anda kurtuluyor.

Ezgi Baylar: Birinci sezonun akılda kalan yarışmacılarından biri olan Ezgi, bu sezon şık ve sade bir stil sergiliyor. Çoğunlukla başarılı bulunan yarışmacı aynı çizgide stilini korumaya devam ediyor.

Ezgi Ünal: Üçüncü sezonu birincilikle bitiren Ezgi Ünal, birinci olduğu halde All Star’da başarısız olan yarışmacıların arasında yer alıyor. Zaman zaman çıkış yapsa da yarışmacı genelde yetersiz giyiniyor ve eleme potasında da neredeyse her hafta ismini yazdırıyor.

Gülşah Yılmaz: Gülşah üçüncü sezonda olduğu gibi All Star’da da oldukça güçlü isimlerden. Stilinden ödün vermeyen yarışmacı Retro ile ünlenmiş olsa da çok farklı tarzda kombinleri de deneyerek en iyisini bulma konusunda kendini geliştiriyor.

Nazlı Hamarat: Eşinin vefat etmesi nedeniyle yarışmaya sonradan katılan Nazlı genelde kötü bir stil sergilese de kendini geliştirme potansiyeli yüksek yarışmacılardan.

Nihal Candan: Yine ikinci sezonun olay isimlerinden olan Nihal tartışmalarıyla ünlü. Yarışmacı kaç haftadır eleme anından yarışmacı arkadaşlarının oylamasıyla kurtuluyor.

Özden Cerrahoğlu: Özden bu sezon All Star’da farklı farklı en çok değişik stili deneyen yarışmacı oldu. Yarışmacı oldukça başarılı bir stil sergiliyor.

Bir önceki yazımız olan İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi izle 26 Eylül başlıklı makalemizde işte benim stilim all star, işte benim stilim all star 26 eylül izle ve işte benim stilim all star eleme gecesi full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık