İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi izle 26 Eylül

7 ay önce
İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi izle 26 Eylül için yorumlar kapalı
263 kez görüntülendi

İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi izle 26 Eylül

Hafta içi her gün yayınlanan büyük izleyici kitlesi olan ve değişiklik yapılan formatı ile İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi full izle 26 eylül günü TV8 kanalında yayınlandı. Bayram haftasına denk gelen gecede elenen yarışmacı oldu ve gecenin sonunda büyük ödül jüri üyeleri Kemal Doğulu, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Nur Yerlitaş’ dan en yüksek puanı alan Ayşegül Melisa Doğan arabayı kazandı. Sevilen sanatçılar Mine Koşan, Ümit Besen ve Nejat Alp konuk ünlüler olarak geceye büyük hava kattılar.

iste-benim-stilim-all-star-eleme-gecesi-izle-26-eylul

iste-benim-stilim-all-star-eleme-gecesi-izle-26-eylul

Gecenin konsepti sahne senin adıyla yapıldı ve yarışmacılar en iyi olmak için kıyasıya rekabet içine girdiler. İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi full izle bölümünü videomuzdan tek parça olarak izleyebileceksiniz. İşte Benim Stilim All Star, İşte Benim Stilim All Star izle, İşte Benim Stilim All Star yeni bölüm izle, İşte Benim Stilim All Star 26 eylül izle, İşte Benim Stilim All Star eleme gecesi full hd izle, İşte Benim Stilim All Star son bölüm izle, Bu Stil Benim All Star eleme gecesi izle bağlantılarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Yazın Öyküsü 13. Bölüm 26 Eylül Final İzle başlıklı makalemizde yazın öyküsü, yazın öyküsü 13. bölüm final full hd izle ve yazın öyküsü 13. bölüm final izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık