Bana Artık Hicran De Ekranlara Veda Edecek

5 yıl önce
1.307 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Bana Artık Hicran De Ekranlara Veda Edecek

Bilindiği gibi reyting yarışında beklenilen sıralamada yer alamayan tv dizileri bir bir ekranlara veda ediyor. Tüketim toplumunun bir gereği olarak yeterli ilgiyi alamayan diziler dizi havuzunda yok olup gidiyor. Yerine hızla yenileri geliyor. Bu kez erkanlara veda edecek dizi ‘Bana Artık Hicran De oldu.

Dizinin ekranlardan kaldırılmasına neden olan konu son yani 3. Bölümünün total reyting sıralamasında dizinin 16. Sırada yer alması yani beklenen reyting oranından çok gerilerde kalması. Seyirci olarak bir kitlesi olduğu kesin ancak, günümüzde artık dizinin ekranlarda kalıp kalmayacağının en önemli belirteci izlenme oranları. Kanal D’nin yayın akışından çıkararak bu hafta yayınlamadığı dizi bayramdan sonraki Pazar günü 4. Bölümüyle final yaparak ekranlara veda ediyor. Aslında güçlü bir kadroya sahip olan ve yapımcıları tarafından da en azından ekranda kalacak kadar reyting alması beklenen dizinin ekran macerası 4 hafta gibi çok kısa bir süre oldu.

Bir önceki yazımız olan Cilt Sarkmaları ve Kırışıklıklardan Nasıl Korunursunuz? başlıklı makalemizde cildin yaşlanması, cilt bakımı ile kırışıklık tedavisi ve cilt kırışıklıkları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık