New York’da Türk Rüzgârı

2 yıl önce
498 kez görüntülendi

New York’da Türk Rüzgârı

Dünya modasında Türk tasarımcıların da modanın belirleyicisi olarak rol oynayacak kadar başarılı olmaları Türk tasarımcıların tasarımlarının dünyaya açılmasına olanak sağlamıştır. Bu sayede Türk modası büyük başarılara da imza atma şansı yakalamıştır. Bunların güzel örneklerinden bir tanesi de ünlü mücevher tasarımcısı ve heykeltraş Semra Ecer’in New York Gilbert Albert Gallery’de modaseverlerin beğenisine sunduğu sergidir.

28 Mayıs tarihinde 32. Group’un destekleriyle mücevher tasarımlarını ve de heykellerini sergileyen ve bu sayede eserlerini dünyaya tanıtan Ecer, sergisinde seçkin konuklarını ağırlama ve sanat otoritelerinin de dikkatini çekme fırsatı yakaladı. Birçok ünlü isim tarafından satın alınan Semra Ecer tasarımları ABD’de yankı uyandırmakla kalmadı sanat anlamında da devrim yarattı. Yoğun ilgi için ziyaretçilerine teşekkür eden Ecer, yakaladığı başarının tadını çıkarıyor.

 

Bir önceki yazımız olan Elidor Miss Turkey 2014 1.si Kim Kazandı başlıklı makalemizde 2014 miss turket 1cisi kim oldu, elidor miss turkey final gecesi ve elidor miss turkey kim kazandı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık