Bursa Fashion Week Bu Yıl Modaseverlerle Buluşacak

1 yıl önce
521 kez görüntülendi

Bursa Fashion Week Bu Yıl Modaseverlerle Buluşacak

İstanbul Fashion Week dışında moda takvimine bir etkinlik daha katıldı, Bursa Fashion Week. Moda etkinlikleri çerçevesine geçtiğimiz günlerde Bursa’nın da alınmasının ardından Bursa moda haftası için geri sayım ve hazırlıklar da hız kesmeden başlatıldı. Merakla beklenen etkinliğin 22-16 Ekim 2014 tarihleri arasında Bursa Kervansaray Termal Otel’de yerli ve yabancı katılımcıların iştiraki ile gerçekleştirileceği de yine moda haberleri ile duyruldu.

Etkinlik 25 bursalı modacının tasarımlarını gerek defilerle gerekse de açtıkları stantlar vasıtasıyla yerli ve yabancı moda çevrelerine tanıtacağı güzel bir organizasyon. Diğer yandan bu organizasyonda hem tasarım ürünler hem de hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren markalar sergilenecek. Üstelik yapılacak defilelerde de birçok ünlü manken boy gösterecek. Etkinliğin süprizlerinden biri ise top modeller tarafından düzenlenecek olan imza günleri.

Bir önceki yazımız olan Bana Artık Hicran De Ekranlara Veda Edecek başlıklı makalemizde bana artık hicran de, bana artık hicran de ekranlara vedası ve ekranlardan kaldırılacak bana artık hicran de hakkında bilgiler verilmektedir.

Bursa Fashion Week Bu Yıl Modaseverlerle Buluşacak Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık