Bölgesel İncelme Teknikleriyle Mucize Yaratın!

4 yıl önce
Bölgesel İncelme Teknikleriyle Mucize Yaratın! için yorumlar kapalı
1.271 kez görüntülendi

Bölgesel İncelme Teknikleriyle Mucize Yaratın!

Bölgesel İncelme Teknikleriyle Mucize Yaratın!

Her bayanın korkusu rüyası olan, ancak artık beylerin de fazlasıyla dikkat etmeye başladığı günümüzde kilo denince aklımıza ilk gelen konu bölgesel fazlalıklardır. Kilonuz ideal, ancak zaman zaman bazi nedenlerden dolayı, vücüdunuzun herhangi bir bölgesinde fazlalıklarla karşılaşıyor ve bundan son derece rahatsızlık mı duyuyorsunuz? O zaman gelin size anlatacağımız sağlıklı ve bir o kadar da etkili yöntemlerle istediğiniz bölgede istediğiniz kadar zayıflama teknikleri hakkında bilgi verelim. Yani bölgesel zayıflama hakkında ipuçlarını okumaya hazır olun.

bolgesel-incelmeye-yardimci-besinler

bolgesel-incelmeye-yardimci-besinler

İlk önce bölgesel zayıflama için yapılması gereken egzersizlerden bahsetmek yerine, bu egzersizleri yaparken size bölgesel zayıflamaya yardımcı besinlerden bahsetmek gerekir diye düşündük. Bu besinlerin en başında yeşil çay gelmektedir, metabolizmayı ve karaciğerin yaktığı yağ oranını hızlandırdığı için size çok fazla yardımı olacaktır. Ayrıca yoğurt bu egzersizler sırasında sizin güçlü kemiklere sahip olmanızı sağlayarak aynı zamanda sağlığınızın da önemli olduğunu göstermektedir. Ceviz ve badem gibi kuruyemişler ise kas yapımına yardımcı olmanın yanı sıra açlık hissinizi de azaltmaktadır. Sağlıklı ve fit bir vucüda sahip olmanın bir diğer yolu da meyveleri bol bol tüketmektir. Karpuz, ananas, kivi gibi meyveler sizin yağ yakımınıza yardımcı olacaktır. Abartmamak şartıyla bu besinleri egzersiz sırasında kullanmanız size çok yardımı olacaktır.

bolgesel-zayiflamaya-yardimci-egzersizler

bolgesel-zayiflamaya-yardimci-egzersizler

Gelin şimdi bölgesel incelmelerde asıl egzersiz tekniklerini saymaya başlayalım. Özellikle bayanlar göbeklerinden hoşlanmaz. Ama endişelenmek de yersizdir, çünkü armut göbeği diye adlandırılan fazlalıkları göbek eritme egzersizleri ile ortadan kaldırmak mümkündür. Evde kolaylıkla yapabileceğiniz ilk egzersiz şudur; sırtüstü yatın, dizlerinizi birleştirin ve sağ tarafa çevirin. Aynı zamanda ellerinizle başınızı destekleyip vücudunuzun üst bölgesini yavaşça yukarıya kaldırıp indirin. Bunun gibi birçok örneklerle birlikte evde basit egzersizlerle fakat azim ile göbeğinizden kurtulabilirsiniz.  Kalça bölümünde de bayanlar egzersiz sayesinde zayıflamayı başarabilirler. Bunu ise şöyle başarabilirsiniz, ayakta dik durun ve önünüzde sizinle aynı hizada olan ve tutunmanızı sağlayan bir yer olsun. Bir yere tutunarak sağ bacağınızı sağ tarafa doğru kaldırıp indirin, aynı işlemi sol bacağınıza da uygulayın. Bu şekilde çok daha sıkı bir göbeğe sahip olabilirsiniz. Bel bölümünde de incelme için bayanlar birçok egzersizler yapmaktadır. Dediğimiz gibi düzenli bir şekilde egzersiz yapmak ve yardımcı besinler sayesinde de bu süreci hızlandırmak mümkündür.

tibbi-bolgesel-zayiflama-yontemleri

tibbi-bolgesel-zayiflama-yontemleri

Aynı zamanda yapılan egzersiz ve besin takviyelerinin yanısıra, tıbbi özel aletlerle istenilen bölgelerde incelmeler sağlanabilmektedir. Yani bölgesel zayıflama mezoterapi yöntemi, liposuction, vakum masajı, oksijen tedavizi, lipoliz yöntemi ve diğer tıbbi yöntemlerden yardım alınarak da yapılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Yükselen Akrep Burcunun Özellikleri başlıklı makalemizde akrep burcu özellikleri, akrep burcu özellikleri nelerdir ve yükselen akrep burcu özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bölgesel İncelme Teknikleriyle Mucize Yaratın! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık