Güzel Köylü 7. Bölüm 6 Ağustos Çarşamba

1 yıl önce
1.291 kez görüntülendi

Güzel Köylü 7. Bölüm 6 Ağustos Çarşamba

Ekranların sevgilisi Güzel Köylü 7. bölümüyle bugün saat 20.00’da Star TV’de izleyiciyle buluşacak. 7. bölümde neler olacağını merak ediyorsanız sizlerle Güzel Köylü 7. bölüm fragmanını yayınlıyoruz. İyi seyirler. Güzel Köylü 7. bölüm full izle, Güzel Köylü 7. bölüm hd izle, Güzel Köylü 7. bölüm tek part izle, Güzel Köylü 7. bölüm, Güzel Köylü 7. Bölüm 6 Ağustos Çarşamba

 Güzel Köylü 7. Bölümde Neler Olacak?

Güzel Köylü 6. Bölümde de izlediğimiz gibi Cemal ve Gül’ün ineklere klasik müzik dinletmesi sonucu süt verimi ciddi bir şekilde artsa da bu durum köylünün dilinde alay konusu olmaktan kendini alamamıştır. Yusuf bu durum üzerine durmamış ve türlü oyunlarla inekleri sütten kesmeyi başarmıştır. Sütten kesilen ineklerin sorumlusu olarak Hüsnü ise Gül’ü suçlar. Gül ve Cemal’in tek endişesi Sultan ananın olanlardan haberdar olmasıdır. Bunu engellemek için ellerinden geleni yaparlar.

Güzel Köylü 7. Bölüm Fragmanı

Bir önceki yazımız olan Kıvırcık Saçlar İçin Saç Bakım Önerileri başlıklı makalemizde 2014 kıvırcık saç modelleri, bakım ürümleri ve kıvırcık saça şekil vermek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

  1. sedef diyor ki:

    Çok eğlenceliydi bu bölüm


Yukarı Çık