Gelinlik Saç Modelleri ve Gelinliğe Göre Öneriler

4 yıl önce
Gelinlik Saç Modelleri ve Gelinliğe Göre Öneriler için yorumlar kapalı
1.328 kez görüntülendi

Gelinlik Saç Modelleri ve Gelinliğe Göre Öneriler

Gelin olmak her genç kızın hayali olmasının yanında, sözü edilen büyülü gecede gecenin prensesi olmak da gelin adayları için çok önem taşıyan bir husustur. Gelinliğiniz kadar saç ve makyaj gibi tamamlayıcılar da o gece için özenle düşünülerek kombinlenmesi gereken unsurlardandır. Zira, gelinliğinizle uyuşmayan bir saç modeli bırakın sizi prenses yapmayı, davetliler arasında itici bir intiba bırakmanıza dahi neden olabilecektir. Bu nedenlerden dolayı da gelinlik modelinize uygun saç modellerini mutlaka seçmeli ve gelinlikle doğru kombinlemelisiniz. İşte size birkaç öneri.

gelinlik-sac-modelleri-ve-gelinlige-göre-oneriler

gelinlik-sac-modelleri-ve-gelinlige-göre-oneriler

  1. Açık yakalı (kayık yaka gibi) gelinliklerde size önerebileceğimiz en uyumlu saç modeli, iri dalgalı hale getirilmiş saçın yarım toplanmasıyla elde edilmiş saç modelidir. Sözü edilen saç modeli dekolteye düşeceğinden hem gelinliğinizi hem de saç modelinizi iyice gösterecektir.
  2. Kapalı yaka olan gelinliklerde ise dağınık topuzlar gelinlikle güzel bir kombin oluşturmaktadır. Özellikle topuzun ön kısmından sarkan lüleler gelinliğin zarifliğine zariflik katmaktadır.
  3. V yaka askılı gelinlikler için ise hacimli topuzlar gayet uygun olmaktadır. Üstelik kullanılan topuzun hacimli ve gösterişli olması dekoltenin daha hoş görünmesine neden olmaktadır.
  4. Diğer yandan ince askılara sahip gelinliklerde serbest bırakılmış saç modellerini kullanmanız hoş kombinler oluşturacaktır. Yine sırtı açık yani dekolteli gelinliklerde de kullanılabilecek güzel saç modellerinden biri de serbest bırakılmış saç modelleridir.

Bir önceki yazımız olan Güzel Bir Okuma Odası Tasarlayın! başlıklı makalemizde çalışma odası dekorasyonu, çalışma odası tasarımları ve ofis büro tasarımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelinlik Saç Modelleri ve Gelinliğe Göre Öneriler Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık