Kırmızı Halıda Etten Elbise Trendi

1 yıl önce
2.474 kez görüntülendi

Kırmızı Halıda Etten Elbise Trendi

Kırmızı Halıda Etten Elbise Trendi

Kırmızı halıda ünlülerin birbirinden iddialı ve cesur kıyafetler giymesi üzerine moda dünyasına kırmızı halıda etten elbise trendi diye bir kavram da girmiş oldu. Bu akımın öncüleri ise kırmızı halıda neredeyse çıplak çok cesur pozlar veren Georgia May Jagger, Rihanna ve Kendall Jenner. Bakalım bu ünlüler giydikleri hangi kıyafetlerle akıma hayat vermişler.

Kim Kardashian’ın 18 yaşındaki güzel en küçük kardeşi Kendall Jenner, geçtiğimiz gece 2014 MuchMusic Video Ödülleri gecesinde göz kamaştırdı. Giydiği leğen kemiklerini açıkta bırakan ve işlemeleriyle dikkat çeken elbisesiyle yürek hoplattı. Fausto Puglisi imzası taşıyan elbisenin işlemeleri ise tamamen mücevher görünümlü taşlardan oluşuyor.

Rihanna’nın geçtiğimiz günlerde katıldığı CFDA ödül gecesi’de etten elbise trendinden nasibini aldı. Rihanna’nın giydiği tülden tamamen transparan elbise 216 bin swarowski taşıyla süslenmiş ve Adam Selman imzası taşıyor.

Akımı Sürdüren Ünlüler

Her ne kadar akımı Jagger, Rihanna ve Kendall başlatmış olsa da akıma ilgi ünlüler tarafından giderek artıyor. Bu akımı sürdüren ünlüler ise Miranda Kerr, Iggy Azalea, Kristen Stewart, Miley Cyrus ve Georgia May Jagger’dir.

Moda Uzmanlarının Görüşleri

Akımı değerlendiren birçok moda uzmanı transparan şıklık ve kendini çok fazla göstererek bayağı bir görüntüye kavuşmak arasında çok ince bir çizginin olduğunu, ünlülerimizin buna çok dikkat etmesi gerektiğini ancak çoğunun yanlış anladığını savunuyor. Yine uzmanlara göre herzaman transparan olmak şık olmaya yetmeyebiliyor.

Bir önceki yazımız olan Acun’dan Ekranlara Damga Vuracak Bir Proje başlıklı makalemizde Acun Ilıcalı, Acun Medya ve Dilimin Ucunda hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık