Kaçak Gelinler 7 Temmuz 3.Bölüm HD izle

1 yıl önce
1.558 kez görüntülendi

Kaçak Gelinler 3.bölüm full hd izle

Acaba kasap ile kainat evlenecekmi? Kaçak gelinler yeni bölümünde hüzünlü, romantik ve komik sahneler yaşanacak.
Kendini tekrar nikah masasında bulmuştur ama Kainat’ın maşında gelenlere herkez hayret içinde kalmıştır. Şebnem, Arda‘nın izini kaybetmişti. Seniha‘yla inatlaşması ise tam bir irade savaşına dönmüştür. Kainat’ın babası kızına maddi destek olmak için Şebnem’e çok ilginç bir teklif sunar.
Şebnem’de o teklife dayanamaz kabul eder ve anlaşırlar. Sonra kızlar ev aramaya başlar ancak İstanbul’un zorlu yüzüyle tanışmakta gecikmeyeceklerdir.

 

Kaçak Gelinler 2. Bölüm 30 Haziran Pazartesi

Geçen hafta pazartesi günü Star TV’de ekranlara gelen ve hemen bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran Kaçak Gelinler 2. Bölümü’yle 30 Haziran pazartesi günü saat 20.00’da izleyiciyle buluşacak. Düğünden kaçan ve damatların peşinden İstanbul serüvenine başlayan kaçak gelinlerin hem zorlu hem de komik yaşam mücadeleleri devam ediyor. Kaçak Gelinler 2. bölüm full izle, Kaçak Gelinler 2. bölüm hd izle, Kaçak Gelinler 2. bölüm tek part izle, Kaçak Gelinler 2. bölüm, Kaçak Gelinler 2. Bölüm 30 Haziran Pazartesi

Kaçak Gelinlerimiz Kainat, Şebnem ve Almilla yanlış anlamaların önüne geçebilmek için bir televizyon programına çıkar ve bu programdan sonra hem daha çok yanlış anlaşılmış hem de şöhret olmuş bir şekilde dönerler. İlk başlarda şöhret kaçak gelinlerin oldukça hoşuna gitse de zaman geçtikçe hayatlarını kâbusa döndürmeye başlar.

Kainat başına bu dertleri saran Can ile soğuk ilişkiler içine girerken Ege’yle yakınlaşmaya başlar. Diğer yandan Özgür ve Almilla arasındaki ilişki rüya gibi devam ederken, Şebnem cephesinde hem Arda’yı geri dönmeye ikna etme hem de Selim’in inadıyla mücadele etme çabaları olacak.

Kaçak gelinler tüm bunlarla mücadele ederken Seniha’nın kalkıp İstanbul’a gelmesi ve intikam peşinde koşan Kasap’ın Kainat’ın peşine düşmesi kaçak gelinlerin hayatını büsbütün alt üst edecektir.

Bir önceki yazımız olan Akne - Sivilcelerinizden Kolay Yöntemlelerle Kurtulun başlıklı makalemizde Akne, Akne Tedavisi ve aknelerden kurtulma yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

  1. ceyda diyor ki:

    Bu dizi çok güzel ya hep izlerim hiç kaçırmam


Yukarı Çık