Kaçak Gelinler 2. Bölüm 30 Haziran Pazartesi

1 yıl önce
1.753 kez görüntülendi

Kaçak Gelinler 2. Bölüm 30 Haziran Pazartesi

Geçen hafta pazartesi günü Star TV’de ekranlara gelen ve hemen bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran Kaçak Gelinler 2. Bölümü’yle 30 Haziran pazartesi günü saat 20.00’da izleyiciyle buluşacak. Düğünden kaçan ve damatların peşinden İstanbul serüvenine başlayan kaçak gelinlerin hem zorlu hem de komik yaşam mücadeleleri devam ediyor. Kaçak Gelinler 2. bölüm full izle, Kaçak Gelinler 2. bölüm hd izle, Kaçak Gelinler 2. bölüm tek part izle, Kaçak Gelinler 2. bölüm, Kaçak Gelinler 2. Bölüm 30 Haziran Pazartesi

Kaçak Gelinlerimiz Kainat, Şebnem ve Almilla yanlış anlamaların önüne geçebilmek için bir televizyon programına çıkar ve bu programdan sonra hem daha çok yanlış anlaşılmış hem de şöhret olmuş bir şekilde dönerler. İlk başlarda şöhret kaçak gelinlerin oldukça hoşuna gitse de zaman geçtikçe hayatlarını kâbusa döndürmeye başlar.

Kainat başına bu dertleri saran Can ile soğuk ilişkiler içine girerken Ege’yle yakınlaşmaya başlar. Diğer yandan Özgür ve Almilla arasındaki ilişki rüya gibi devam ederken, Şebnem cephesinde hem Arda’yı geri dönmeye ikna etme hem de Selim’in inadıyla mücadele etme çabaları olacak.

Kaçak gelinler tüm bunlarla mücadele ederken Seniha’nın kalkıp İstanbul’a gelmesi ve intikam peşinde koşan Kasap’ın Kainat’ın peşine düşmesi kaçak gelinlerin hayatını büsbütün alt üst edecektir.

Kaçak Gelinler 2. Bölüm Fragmanı İzle

Bir önceki yazımız olan Kahve veya Çaylı Ev Yapımı Güneşsiz Bronzlaşma Losyonu başlıklı makalemizde güneşsiz bronzlaşma losyonu, Kafein ve Kahve veya çaylı ev yapımı güneşsiz bronzlaşma losyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

  1. selcan diyor ki:

    Bu diziyi izlemiyorum ama merak ediyorum acaba nasıl diye şimdi bi bakcam


Yukarı Çık