Flormar Allık Çeşitleri ve Özellikleri

4 yıl önce
Flormar Allık Çeşitleri ve Özellikleri için yorumlar kapalı
2.002 kez görüntülendi

Flormar Allık Çeşitleri ve Özellikleri

Önceki yazılarımızda sitemizden bayanların kullandıkları malzameler hakkında ürün incelemeleri de yapacağımızı duyurmuştuk. Alışveriş kategorisi altında sözü edilen incelemeleri takip edebilir, bunun dışında önemli indirim ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz dedikten sonra gelelim Flormar allık çeşitleri ve özelliklerine.

flormar-allik-cesitleri-ve-ozellikleri

flormar-allik-cesitleri-ve-ozellikleri

Bildiğiniz gibi kaliteli ve uygun fiyata makyaj malzemesi aradığınızda ilk aklınıza gelecek markalardan bir tanesi de Flormar’dır. Markanın satış katoloğuna baktığımızda karşımıza farklı özelliklere ve fiyatlara sahip 5 adet allık çıkmaktadır. Ürünlere ait 2015 allık fiyatları 14-40 TL arasında değişmekte olup kullanım amacına ve cilt tipine göre doğru şekilde seçim yapabilmek için yazımızı okumanızda fayda bulunmaktadır.

flormar-blush-on-allik

1. Flormar Blush-on Allık;

Bu allığın en önemli özelliklerinden bir tanesi ince bir yapıya sahip olması ve bu nedenle de kolay uygulanmasının yanında da doğal bir görünüm kazandırmasıdır. Özellikle yaz aylarında doğallıktan ayrılmak istemeyenler için oldukça güzel bir ürün. Yaz aylarına uygun olmasının en önemli nedeni özel yapısı sayesinde ter ve neme dayanıklı olmasıdır. Yumuşak yapısının sağladığı uygulama kolaylığı kusursuz makyaj imkanı vermektedir.

flormar-puffy-blush-allık

2. Flormar Puffy Blush Allık;

HippleFest (koyu pembe tonlarında) ve Boho-Chlc (şeftali tonlarında) olmak üzere iki renk seçeneğine sahip olan bu ürün canlı ve doğal renkleri sayesinde yaz makyajı için idealdir. Bunun dışında puffy blush allığın yapısı da çok özeldir. Flormar’ın farklı bir teknoloji ile ürettiği bu allık pudra-jel yapısında olup, hem pudranın ipeksiliğini taşımakta hem de jel kıvamında olması nedeniyle de dayanıklılık sağlamaktadır. Diğer yandan uygulanması da oldukça basit olmaktadır.

flormar-smooth’n-blush-allik

3.Flormar Smooth’n Blush Allık;

Yazın canlı renklerini krem allık ipeksiliğinde yaşamak isteyenler için önerebileceğimiz bir ürün. Krem yapıda olması pürüzsüzlük, renklerin canlılığı ve yazın ter gibi dış etkenler açısından yüksek dayanıklılık sağlamaktadır. Bu allığın bir diğer özelliği de içeriğinde bulunan kiraz çiçeği özüdür. Bahsedilen bitkisel formül sayesinde cildiniz hem kaybettiği nemi geri kazanmakta hem de makyajınız kusursuz görünmektedir.

flormar-loose-blush-on-allik

4. Flormar Loose Blush-on Allık;

Flormar’ın toz allıkları arasında yer almaktadır. En önemli özellikleri yoğun renk vermesi ve özel formülü sayesinde renk kalitesinin uzun süre korunması ve bozulmamasıdır. Ayrıca ürünün özel formülü nem kaybını da minimuma indirerek cilt bakımı sağlamasıdır.

flormar-terracotta-blush-on-allik

flormar-terracotta-blush-on-allik

5. Terracotta Blush-on Allık;

En önemli özellikleri cilde nem sağlamanın yanında pürüzsüz bir cilt yaratması, makyajı oldukça renkli hale getirmesinin yanında aynı zamanda yazın en çok ihtiyaç duyulan mat etkiyi de yaratmasıdır. Ayrıca 9 farklı renk seçeneğinin bulunması da makyajda vazgeçilmezler arasına girmesine neden olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan 2015 Tv Ünitesi Modelleri ve Öneriler başlıklı makalemizde 2015 tv ünitesi modelleri, dekoratif tv üniteleri ve tv ünitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık