2014 Yılına Damga Vuran Etekler ve Aksesuar Seçimi

5 yıl önce
1.145 kez görüntülendi

2014 Yılına Damga Vuran Etekler ve Aksesuar Seçimi

2014 yılına damgasını vuran moda parçalardan birisi de şüphesiz ki etekler olmuştur. Hem uzun, hem kısa etek modelleri yıl boyunca bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmiştir. Yaz aylarının gelmeye başlamasıyla birlikte etek kombini yapanların sayısı da bir hayli artmıştır. Çünkü yaz sıcaklarında etek hem rahatlık sağlarken hem de çok şık bir görüntü yaratabilmektedir. Tabii, şıklık kavramı tamamen doğru kombin yapmayla alakalıdır. Bayan giyim denildiğinde ilk akla gelen parçalardan olan etekler günlük kullanımda penye bluz, spor tişört gibi çok geniş bir kıyafet çeşidiyle kombinleneceği için büyük bir kullanım kolaylığı yaratmaktadır.

Eteklerin bayanların şıklığına şıklık katması için yapacağınız kombinde kullanacakları aksesuar da bir o kadar önemlidir. Özellikle bayan saatleri etekle yapılacak kombinlerde olmazsa olmaz parçlardan en önemlisidir. Giyeceğiniz etek bluz kombini günlük kullanımda spor bir saat modeliyle tamamlayabilecekken, akşam davetlerinde hoş taşlı bir klasik saat tercih etmek bayanları hem daha şık gösterecek hem de fazladan feminen bir hava katacaktır. Unutmayın 2014 yaz sezonunda şıklığın sırrı etek kombini ve onu tamamlayacak bayan saatlerde yatıyor.

 

 

Bir önceki yazımız olan Almanya’da Doğurganlıkta Lider Türkler başlıklı makalemizde Almanya’da Doğurganlıkta Lider Türkler, Avrupa Ekonomik Araştırmalar Merkezi ve çocuk ortalaması hakkında bilgiler verilmektedir.

2014 Yılına Damga Vuran Etekler ve Aksesuar Seçimi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık