İki Bomba Dizi Bu Akşam Çakışacak

1 yıl önce
614 kez görüntülendi

İki Bomba Dizi Bu Akşam Çakışacak
Bu akşam TV ekranları dizi anlamında oldukça çekişmeli bir trafik yaşayacak. Sözü edilen çekişmenin nedeni ise oldukça sevilerek izlenen iki reyting rekortmeni dizinin farklı kanallarda aynı anda yayınlanması yani çakışması… 5 Eylül 2014 akşamı yani bu akşam Medcezir 39. Bölümü ile saat 20.30’da Star TV’de yeni sezonuna başlarken, Fox TV ekranlarında ise Kiraz Mevsimi 9. Bölümüyle 21.00’da izleyiciyle buluşacak. Hangi dizinin daha çok izleneceği ise merak konusu… İki bomba dizi bu akşam çakışacak, peki kim daha çok izlenecek?

Medcezir 39. Bölüm Dizi Özeti ve Fragmanı

Medcezir çok farklı ve merak konusu olacak bir sezonla bomba gibi karşınızda olacak. Bunu yayınlanan fragmandan da anlamak mümkün. Medcezir 39. Bölümü’nde göze çarpan iki konu görünüyor. Birincisi Ender’in ölümünün ardından mahvolmuş olan Selim, Mert ve Yaman’ın çaresizliği iken, ikinci konu Mira ve Yaman’ın yaşadığı ayrılık. Sözü edilen ayrılık konusunda Mira bu kez çok sertken, Yaman ise başka bir kızla öpüşmeyi geciktirmemiş bile. Her ne kadar Mira Yaman’dan nefret ediyor gibi görünse de Yaman’ı bir kızla öpüşürken görmek Mira’yı deliye döndürmeye yetiyor.

Medcezir 38. Bölüm sezon finalinde neler yaşanmıştı?

Kiraz Mevsimi 9. Bölüm Dizi Özeti ve Fragmanı

Kiraz Mevsimi‘nde Ayaz’ın ilişki konusunda ciddi olup olmadığından bir türlü emin olamayan Öykü, Ayaz’la bir aşk yaşama ve sevgili olma fikrinden bile korkmaktadır. Bu konudan emin olmak için Öykü Ayaz’ı bir takım testlerden geçirmeye karar verir ve uyguladığı testlerin hepsinden başarıyla geçen Ayaz karşısında bir karar verme aşamasına gelir.
Diğer yandan evden kaçan Şeyma’yı kendi evine getiren Mete, onun gelişinden pek memnun olmayan Bülent ve Burcu’yu ikna etmek ve ailesini karşısına almak zorunda kalır.

Kiraz mevsimi dizi müziği şarkı sözleri

Bir önceki yazımız olan Tatil Dönüşü Normal ve Kuru Ciltler İçin Cilt Bakımı başlıklı makalemizde evde yapacağınız maskeler, Maskenin cildinize etkisi ve normal ve kuru ciltler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık