Etkili ve Sağlıklı Bronzlaşmanın Yolları

1 yıl önce
786 kez görüntülendi

Etkili ve Sağlıklı Bronzlaşmanın Yolları

Etkili ve Sağlıklı Bronzlaşmanın Yolları

Yıl boyunca bronz bir tene sahip olmayı seviyorsunuz ancak, doğuştan bronz bir tene sahip olmadığınız için şansız gruptansanız istediğiniz mükemmel renkte cilde kavuşmak için çok zamana ve belkide paraya ihtiyacınız olacak.

Güneş ve güneşlenme yatakları, ciltte geriye döndürülemez hasarlara neden olmaktadır. Diğer yandan, güneşsiz bronzlaşma ürünleri ise kötü kokuya ve içeriğinde zararlı kimyasallara sahiptir. Eğer bronzlaşmak için çok para harcamak ve güneşsiz bronzlaşma ürünlerinin zararlarından sakınmak istiyorsanız, sizlere evde kendiniz hazırlayabileceğiniz doğal güneşsiz bronzlaşma losyonlarını öneriyoruz.

gunessiz-bronzlasma

Ev yapımı bronzlaşma ürünlerini piyasadaki güneşsiz bronzlaşma ürünlerinin neredeyse yarı fiyatından da az bir maliyetle yapabilirsiniz. Ayrıca, bu ürünlerin içinde ne gibi malzemeler olduğunu ve cildinizi neyle maruz bıraktığınızı bildiğiniz için içiniz rahat bir şekilde bu ürünleri kullanabilirsiniz. Ev yapımı güneşsiz bronzlaşma ürünlerinde birçok farklı malzeme kullanıldığı gibi birçok farklı özellik de bulunmaktadır. Sizlere yazı dizisi halinde sunacağımız ev yapımı bronzlaşma losyonlarından size uygun olanını seçebilirsiniz. Teninize ve istediğiniz bronzlaşma derecesine bağlı olarak içeriğindeki malzemelere göre seçim yapmak için sizlere sunacağımız losyon tariflerini sitemizin vücut bakımı kategorisi altından takip edebilirsiniz.Evde kolayca yapacağınız bu tariflerle etkili ve sağlıklı bronzlaşmanın yollarını kolayca keşfetmiş olacaksınız.

Kendi bronzlaşma losyonunuzu yapmak için neden arıyorsanız;

1. Bu ev yapımı bronzlaşma losyonları kozmetik olarak satın aldıklarınız gibi tuhaf bir turuncu renk oluşturmazlar,

2. Tariflerde küçük oynamalar yaparak bronzluk derecesini ve rengini istediğiniz hale getirebilirsiniz,

3. Maliyeti düşüktür,

4. Zararlı kimyasallar içermez

Gelecek Yazılarımızda Vereceğimiz Bronzlaşma Losyonu Tarifleri

Kakaolu Güneşsiz Bronzlaşma Losyonu

Havuç Bazlı Ev Yapımı Güneşsiz Bronzlaşma Yağı

Kahve veya Çaylı Ev Yapımı Güneşsiz Bronzlaşma Losyonu

Bir önceki yazımız olan Sağlık Kaynağı Enginarın Faydaları başlıklı makalemizde enginar, enginar tarifleri ve enginarın faydaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık