Erkek Arkadaşınız Sizden Ayrılmak mı İstiyor?

6 ay önce
Erkek Arkadaşınız Sizden Ayrılmak mı İstiyor? için yorumlar kapalı
194 kez görüntülendi

Erkek Arkadaşınız Sizden Ayrılmak mı İstiyor?

Son zamanlarda ilişkiniz istediğiniz kadar iyi gitmiyor. Erkek arkdaşınızın size olan yaklaşımı oldukça değişti ve bundan oldukça rahtsız oluyorsunuz. Aklınıza bin bir türlü soru geliyor ve erkek arkadaşınızın sizden ayrılacağını mı düşünüyorsunuz? Ama tam olarak ilişkiniz hakkında ne düşündüğünü de bilemiyor musunuz? İşte ayrılmak isteyen erkeğin genel davranışlarını sizler için derledik. Okuyun ve kararınızı verin.

Erkek Arkadaşınız Telefonla Aramıyor mu?

İlişkinizde birşeylerin ters gittiğini anlamanın en önemli göstergelerinden biri eskiden sizi çok sık aramasına rağmen son günlerde birşeyleri bahane edip aramamaya başlamasıdır. Erkekler bu davranışı çok sık göstermekle birlikte, genellikle işlerini ve yoğunluğunu bahane etme yolunu seçmektedirler. Tabi ki, işlerinde ve iş yoğunluğunda değişiklik olmuşsa anlayışlı davranmanız gerekecek, ancak bu davranış genellikle ilişkiden sıkılan erkeklerin yaptığı bir şeydir.

erkek-arkadasiniz-sizden-ayrilmak-mi-istiyor

Şikâyetler Arttı mı?

İlişkinizin başlarında pek şikâyet etmeyen bir erkek arkadaşınız vardı, ancak son zamanlarda gözüne herşey batmaya başladıysa, bir de bu şikâyetler kavga boyutunu aldıysa muhtemelen sizi kendinden uzaklaştırmaya çalışıyor. Dikkatli olun.

Sizinle Artık Eskisi Gibi İlgilenmiyor mu?

Ayrılmak isteyen erkeklerin tipik davranışlarından bir diğeri de eskisi gibi sizinle ilgilenmemesidir. Bu davranışı izleyecek olan davranışlarda sizinle vakit geçirmek yerine başka bişeyler yapmayı tercih etmesidir.

Diğer Davranışlar

Ayrılmak isteyen erkeğin diğer davranışlarını sıralamak gerekirse; daha önce önemsediği sizinle ilgili problemlerden kaçması, çoğu konuda susmayı tercih eder, yani muhabbetiniz azalır, size dokunmaktan ve seks yapmaktan çekinir, en ufak problemlere dahi tahammül edemez, siz onun için artık farkedilmez biri olursunuz ve sonuç olarak da birbirinizden tahmin edemeyeceğiniz kadar çok uzaklaşırsınız.

Bir önceki yazımız olan Olaylar Karşısında Pozitif Olmak başlıklı makalemizde olaylar karşısında pozitif olmak, olaylara pozitif yaklaşmak ve pozitif olmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık