Kanal D’den İki Yeni Dizi Daha Eylül’de Ekranlarda

6 ay önce
198 kez görüntülendi

Kanal D’den İki Yeni Dizi Daha Eylül’de Ekranlarda

Yaz tatilinin ardından televizyonlar da artık sezon programlarına yavaş yavaş başlayacak. Bu nedenle tüm kanallarda yeni yayın dönemine hazırlık için hummalı bir çalışma mevcut. Kanal D de aynı şekilde Eylül ayında vizyonda olacak dizilerinin ve programlarının tanıtımını yapmaya çoktan başladı bile. Bu kapsamda Kanal D’den iki yeni dizi daha eylül ayında ekranlarda olacak. ‘Urfalıyam Ezelden’  ve ‘Poyraz Karayel’.

 

Yeni Dizi Urfalıyam Ezelden

Yapımcı: Faruk Turgut, Gold Yapım

Yönetmen: Faruk Teber

Oyuncular: Settar Tanrıöğen, Bülent İnal, Öykü Gürman, Dolunay Soysert, Menderes Samancılar, Meral Çetinkaya, Güven Murat Akpınar ve Cahit Gök.

Dizinin Konusu: Bozoğlu ailesi Urfa ve Urfa sıra gecelerinin en bilinen ailelerindendir. Bu ailenin 5 oğlundan biri olan Cemal, abisinin bir kan davasına kurban gitmesi sonucu abisinin karısıyla nikâhlanmak ve de çocuğuna da babalık yapmak zorunda kalır. Abisinin emanetlerine bakan ve kendisini de onlara adayan Cemal birgün Ceylan adında bir kıza âşık olur. Artık Cemal abisinin emaneti Selva ve Ceylan arasında gitgeller yaşamaktadır.

Poyraz Karayel Dizisi

Yapımcı: Limon Yapım

Yönetmen: Çağrı Lostuvalı

Senarist: Ethem Özışık

Oyuncular: Burçin Terzioğlu, İlker Kaleli, Mustafa Alabora, Musa Uzunlar ve Engin Benli.

Dizinin Konusu: Hayatta ailesi, mesleği dâhil herşeyini kaybeden Poyraz’ın tek bir amacı vardır. O da kayınpederinden oğlunu geri almaktır. Oğlunu geri almaya çalışan Poyraz’a o sırada bir teklif gelir ve bu teklife göre mafya babası Bahri Umman’a bilgi sağlamaktır. Tüm bu karmaşanın içinde Ayşegül’e âşık olan Poyraz’ı bir sürpriz beklemektedir. Bu aşk çok imkansızdır, çünkü Ayşegül Bahri Umman’ın kızıdır.

Bir önceki yazımız olan Herzaman İşe Yarayan 5 Güzellik İpucu başlıklı makalemizde güzel olmanın sırları, güzellik ve güzellik ipuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

Kanal D’den İki Yeni Dizi Daha Eylül’de Ekranlarda Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık