Bu Tarz Benim Fanları Platformu

1 yıl önce
Bu Tarz Benim Fanları Platformu için yorumlar kapalı
489 kez görüntülendi

Bu Tarz Benim Fanları Platformu

Bu Tarz Benim Fanları Platformu

Ekranlara geldiği ilk günden bu yana ilgi ile izlenen ve izlenme rekorları kıran ‘Bu Tarz Benim’ adlı yarışma 2015 yılında yani yeni sezonunda iki farklı kanalda iki farklı konseptte seyirciyle buluşuyor. Hem TV 8’de hem de Show TV’de yayınlanan iki farklı ‘Bu Tarz Benim’ yarışması da ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Sadece izlenmekle kalmayan ve adeta bir yaşam şekli haline gelen yarışmanın büyük bir fan kitlesi de oluşmuş durumda. Sözü edilen Bu Tarz Benim fanları yarışmalarını her türlü platformdan takip etmeye ve adeta yaşamlarına entegre etmeye çoktan başladı bile.

bu-tarz-benim

bu-tarz-benim

Siz de yarışmanın takipçilerindenseniz yarışma ile ilgili her türlü habere, yarışmacılar ve Bu Tarz Benim juri üyeleri ile ilgili bilgilere, yarışmanın bölümlerine, eleme heyecanına ve konsepte uygun olarak sunulan kıyafetlere güncel olarak ulaşmak istiyorsanız butarzbenimfan.net tam size göre bir platform. Kısacası Bu Tarz Benim yarışmacıları hakkında haber, bilgi, video ve aklınıza gelebilecek herşeye bu platformdan ulaşabilirsiniz. Unutmayın ‘Bu Tarz Benim’ yarışmasının tüm fanları bu platformda buluşuyor.

Bir önceki yazımız olan Gardrobunuzda Bulunan Pastel Parçaları Kombinlemenin 3 Şekli başlıklı makalemizde 2014 pastel renk modası, pastel renk kombinler ve pastel renkler nasıl kombinlenir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık