Dikkat Etmeniz Gereken Dekorasyon Hataları

2 yıl önce
634 kez görüntülendi

Dikkat Etmeniz Gereken Dekorasyon Hataları

Dekorasyon için yapılan düzenlemeler göreli kavramlar olup kişiden kişiye değişen bir beğenme alabilmektedir. Ancak bazı dekorasyon hataları vardır ki, hangi tarzda evde ne şekilde kim tarafından kullanılırsa kullanılsın çok kötü bir ortam yaratabilir. İşte size sakınmanız gereken o sözü edilen en çok yapılan dekorasyon hataları. Sonraki dekorasyon makalelerimizde, bahçe dekorasyonu, banyo dekorasyonu, salon dekorasyonu, çoçuk odası dekorasyonu, bebek odası dekorasyonu, iş yeri dekorasyonu, ofis dekorasyonu konularınada detaylı şekilde yer vereceğiz.

En Çok Yapılan Dekorasyon Hataları Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

1. Asla klozet kapaklarınızı ya da klozetlerinizi kumaş kaplamayın. Bu hem banyoyu çok kötü eski görünümlü hale getirecek hem de çok da hijyenik olmayacaktır.

2. Evinizi dekore ederken evi aksesuar yığını haline getirmeyin. Bu hem evi çok kalabalık ve dağınık gösterecek hem de toz alma problemine neden olacaktır.

3. Duvara asacağınız tabloları çok yükseğe asmayın. En şık ve doğru tablo asma yeri göz hizasındaki yüksekliktir.

4. Kablo ağı yaratmaktan sakının.

5. Çok fazla alakasız ve gereksiz renk uyumu yaratmaya çalışmayın.

Bir önceki yazımız olan Evde Hoş Kokulu Oda Parfümleri Yapın başlıklı makalemizde doğal parfüm nasıl yapılır, evde oda parfümü tarifi ve evde parfüm yapımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık