Ev Alma Kararında Kadınların Etkisi Yüzde Yüz

3 ay önce
155 kez görüntülendi

pixel Ev Alma Kararında Kadınların Etkisi Yüzde Yüz0
  

Ev Alma Kararında Kadınların Etkisi Yüzde Yüz

Anadolu’da Konuta Yön Verenler” adlı toplantının ikincisi bu yıl Adana’da Capital ve Ekonomist dergilerinin önderliğinde Hafele, Garanti Mortgage ve Pakpen’in işbirliğiyle ve sanayi odasının da destekleriyle Hiltonsa’da gerçekleştirildi. Toplantı sırasında Halefe Türkiye İcra Kurulu Başkanı Hilmi Aytun sunduğu bir bildiride konut satın alma kararında kadınların etkisinin yüzde yüz olduğunu belirtti. Bu konunun Amerika’da yüzde 91 ve İngiltere’de ise yüzde 89 olduğunu sözlerine ekledi.

Aytun’un dikkat çektiği bir diğer husus da Türkiye’de diğer ülkelere oranla konut satışlarının çok daha iyi ve fazla olduğuydu. Yaptıkları çalışmaların sonuçlarını da ortaya koyan Aytun kadınların satın aldıkları evde en çok banyo ve mutfağa önem verdiklerinin, evin sözü edilen kısımlarının satın alma kararını doğrudan etkilediğinin de altını çizdi. İnşaat sektörünün önde gelen isimlerinin katıldığı toplantıda sadece toplantı yapılmakla kalmayıp, ayrıca “Adana’da Konut Sektöründe Riskler ve Fırsatlar 2014” adlı bir panel ve ödül törenine de yer verildi.

GD Star Rating
a WordPress rating system
GD Star Rating
a WordPress rating system

Bir önceki yazımız olan Tavuk İskender Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde Evde Tavuk İskender Nasıl Yapılır, İskender Nasıl Yapılır ve nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş Tweetle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık